Раскрутка сайта статьями, покупка контента, выбор дешёвого надежного хостинга

Как заработать на сайте
Как заработать на Sape
Как заработать копирайтингом
Как заработать рерайтингом

ИнформацияСтатьи » Создание сайтов » Розробка інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину


Розробка інтернет-магазину є основною і популярною послугою веб-студій. За вікном ХХІ століття - століття технологічного прогресу. Нові технології, подібно часу, не стоять на місці. З початком своєї появи перший комп'ютер займав ціле приміщення, з часом його можна було розмістити на робочому столі, а зараз він навряд чи поміщається в людській руці.

Сучасну людину вже не здивуєш телефоном, який служить не тільки для прийому дзвінків, а й виконує функції GPS-навігатора, фотоапарата, цифрового програвача, органайзера, будильника, калькулятора, диктофона, і т.д. Всі комунікації пов'язані між собою всесвітньою мережею Інтернет, де надані різноманітні види послуг, скористатися якими можна не виходячи з будинку або офісу.

Про це подбає інтернет-магазін. Що ж являє собою інтернет-магазин? Це сайт, який поширює свої послуги або продукцію за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно, скориставшись своїм браузером, знайти сайт, на якому знаходиться потрібний Вам товар, оформити його покупку, вибрати спосіб оплати і доставки, після чого оплатити замовлення. Переваги інтернет-магазіна

Вигідна ціна

Погодьтеся, відкрити інтернет-магазин куди простіше і вартість інтернет-магазину набагато нижче, ніж супермаркет. До того ж питань та шляхів їх вирішення з його оформленням набагато менше, ніж зі звичайним.

Ціна розробки інтернет-магазину https://www.taina.com.ua/stvoryty-internet-mahazyn/ набагато нижче, ніж ціна на споруду офлайнового магазина. Доступність Для того, щоб придбати потрібний Вам товар не потрібно витрачати час для того, щоб дістатися до звичайного магазину. Ви просто заходите на електронну версію і замовляєте потрібний Вам товар. Це величезна перевага для людей з повною зайнятістю роботи або, наприклад, для жінок, що сидять з детьмі.

Конфіденціальность

У вас є причини, через які Ви не хочете, щоб хтось сторонній дізнався про Ваше замовлення? Не проблема. На відміну від звичайних магазинів Вам не доведеться соромитися покупців або продавців: оформити замовлення можна анонімно.

Економія Часу

Завдяки того, що товари, представлені в інтернет-магазині доступні 24 години на добу, Вам не доведеться чекати до початку робочого дня, щоб замовити товар. До того ж, Ви не зіткнетеся з такою ситуацією як у звичайних магазинах, коли в одні з них немає потрібної Вам продукції для пошуку другого.

Вигідні цени. Чтоби придбати вподобаний Вам товар, достатньо скористатися послугою інтернет-магазину, де ціни надані без урахування оренди приміщення, також завжди діють інтернет-акції, бонуси, знижки. У багатьох випадках доставку товару деякі магазини здійснюють безкоштовно або за мінімальною ціною.

Психологічний фактор Вас не будуть тиснути настирливі продавці-консультанти, намагаючись розхвалити будь-який товар, тому що від цього залежить процентна ставка їхньої заробітної плати.

Вам не доведеться відчувати дискомфорт від інших покупців або стояти в черзі на кассе. Інформація про товар.

Прі виборі товару сайт інтернет-магазину дає можливість ознайомиться з докладною інформацією про нього. Також на кожному сайті надані відгуки інших покупців про продукцію.

Етапи розробки інтернет-магазіна

1) Розробка технічного завдання - документ, в якому чітко прописуються функціонування сайту, логічні зв'язки між модулями сайту і результат їх роботи;

2) Вибір CMS: CMS - система управління контентом (вмістом). Використовується для спільного створення, управління або редагування інформації на сайті. Завдяки модульній архітектурі дає можливість адміністратору самостійно вибирати і налаштовувати компоненти, які йому необходіми. Інтернет-магазин на CMS зменшує час витрачений на редагування Вашого проекту в мережі, дозволяє взаємодіяти з відвідувачами, створити електронну вітрину товарів і безліч інших дій, які необхідні для Вашего

3) Розробка макета - створення унікального дизайну, вибір графічних елементів, верстка;

4) Доменне ім'я і установка CMS на хостинг;

5) Наповнення товарами та базове налаштування основних параметрів движка;

6) Розробка контент-плану та формування необхідного контента

7) Наповнення сайту вмістом і базова оптімізація. Ви хочете відкрити власний бізнес у сфері торгівлі? Інтернет-магазин відмінний інструмент для цього! Для цього Вам не знадобитися шукати приміщення для оренди і надалі платити за нього. Замовити інтернет-магазин в Одесі ви можете на нашому сайті. Команда професіоналів веб-студії «www.taina.com.ua» допоможе в досягненні Вашої мети! Вартість створення інтернет-магазину в Одесі порадує своїми цінами. У найкоротші терміни ми реалізуємо Ваш бізнес в інтернеті і розробимо для Вас унікальний сайт для онлайн продажів!


Об авторе


Ссылка на эту страницу:
(поставьте на своём сайте/блоге, чтобы повысить свою статью в поисковых системах)

Автор: Admin
Просмотров: 2019
Слов: 621
Рейтинг: Нет оценки

Читайте также на нашем сайте:


Последние статьи


Моноблок Lenovo IdeaCentre Flex 20

Сервис для организаторов - Nethouse.События

Как можно заработать в интернете - фриланс

Продвижение сайта: оптимизация статей, SMM, реклама и т.д.

Популярная косметологическая процедура - ультразвуковая чистка лица

Преимущества пресс волла

Как не ошибиться при выборе хостинга

Инструменты для раскрутки сайта - проверка орфографии

Open Compute Project

Досрочно погасить кредит и не прогадать

Сервисный центр по ремонту мобильных телефонов

Ключевые термины, которые должен знать каждый уважающий себя гемблер

© 2007-2017 Statiami.com
Копирование без прямой обратной ссылки запрещено!